متن دلخواه شما
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
با عرض سلام و طول معذرت خواهی...
نوشته شده در جمعه ٢۳ فروردین ۱۳۸٧
ساعت : ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ
نویسنده : معین محمدی
نظرات

با عرض سلام و طول معذرت خواهی... از اینکه مدتی نتونستم وبلاگ رو اپ کنم معذرت می خوام       خب ! بعضی از دوستان که در مورد فتوشاپ سوالتی کرده بودند که ....... ((خصوصی))ۀ؟؟؟!!!**** کلاٌ فتوشاپ به چه درد می خوره؟ اصلا ٌمعنی مفهومش چیه خب منم اول با خودم گفتم خلاصه مطالبی که یاد دارم رو بنویسم هر کی خوند نظر بده خب  بعضی از دوستان نظر دادن دستتشون درد نکنه انایم که ندادن فقط نگاه کردنند هم چشمشون درد نکنه ولی باز هم باید از مفهموم گرافیک» فتوشاپ» فتوشاپ چیه سر در بیارند تا بهتر متوجه بشند و در کارهاشون موفقتر باشند .خب منم یکوچوله بدجنس شدم مثل این وبلاگاکه یزره مطلب مینویسن زیرش میزارن ادامه مطلب منم آنجولیا جولی ببخشید انجوری!!!

 بر روی ادامه مطلب کلیک کنید تا مفهوم گرافیک رو متوجه بشین!

 


گرافیک در مفهوم عام یعنی هر چیزی به غیر از متن که از نمایشگر یا مانیتور رایانه نمایش داده شود . ولی مفهومی که از گرافیک رایانه ای رواج دارد به معنی تصاویری است که در برنامه های گرافیکی مثل فتوشاپ ایجاد می شود و یا توسط اسکنر اسکن می شود .

تصاویر در رایانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: تصاویر ثابت و تصاویر متحرک . برای این دو نوع بالا نرم افزار های خاصی وجود دارد که زیادن .فعلاٌ


:: برچسب‌ها: فتوشاپ, گرافیک