متن دلخواه شما
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
مطلب آموزشی2
نوشته شده در شنبه ۱٥ تیر ۱۳۸٧
ساعت : ٦:۳۸ ‎ب.ظ
نویسنده : معین محمدی
نظرات

2  با دسته بندی جستجو کن

فهرست راهنمای گوگل (در directory.google.com) راه آسانی را برای جستجو فراهم می کند. برای مثال اگر شما دارﻴﺪ برای «سمند» جستجو می ﮐنید، شما می تواﻨید با جستجو در دسته ادبیات> شاهنامه، فقط صفحه های مربوط به «سمند» را ﭙﻴدا ﮐﻨﻴﺪ و صفحه های مربوط به خودرو سمند و یا هر معنی دﻴﮕﺭ سمند را نشان نمی دهد.پژوهش در دسته مورد علاقه، به شما اجازه می دهد که نتیجه پژوهش را به صفحه های مناسب خود محدود کنید.

2 جستجو پیشرفته

 

 گاهی وقتها شما می تواﻧﻴﺪ با اضافه کردن واژه های ﺒﻴﺸﺘﺮ به واژه مورد پژوهش، ﻨﺗﻳﺟﻪ جستجو را محدودتر ﮐﻨﻴﺪ تا آن ﭼﻴﺰی را که می خواستید ﺑﮕﻴﺭﻴﺪ. ولی گوگل ترفندهای مختلفی را برای جستجو دارد که به شما اجازه می دهد:     *      پژوهش را به صفحه های ساﻴت داده شده ای محدود کن.    *      صفحه هائی که از ساﻴت مشخصی هستند را منع کن.    *      جستجو را به صفحه هائی که در زبان مشخصی هستند محدود کن    *      همه صفحه هائی که به صفحه وب داده شده وصل هستند را ﭙﻴدا کن    *      صفحه های وبی که به صفحه وب داده شده مربوط هستند را ﭙﻴدا کن صفحه جستجو ﭙﻴشرفته گوگل، اعمال کردن خواص متعدد را به پژوهشتان را آسانتر می کند.اینج را کلیک کنید تا خودتان ببینید 


:: برچسب‌ها: جستجو, google, جدید - new, آموزش-education-تعلیم-教育-bildung-образование