متن دلخواه شما
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
آنجلینا جولی در فکر ریاست جمهورری!
نوشته شده در شنبه ٢٠ تیر ۱۳۸۸
ساعت : ٥:٠۸ ‎ق.ظ
نویسنده : معین محمدی
نظرات 

    یکی از دوستان نزدیک «جولی» در مصاحبه با روزنامه دیلی اکسپرس گفت: «آنجلینا» تصدیق می‌کند که از هالیوود به شدت خسته شده و هم‌اکنون به واشنگتن می‌اندیشد.

بقیه مطالب و تصاویر در ادامه مطلب این دوست آنجلینا که خواست نامش فاش نشود، در ادامه افزود: او از اینکه جهان را جنگ فرا گرفته و عدالت و حقوق مردم به این راحتی پایمال می‌شود، به شدت دل‌شکسته است و فکر می‌کند که می‌تواند بگونه‌ای مؤثرتر واقع شود، او عقیده دارد که با ورود به عرصه سیاست می‌تواند بگونه‌ای متفاوت عمل کند. 

دوست جولی آنجلینا گفت: «آنجلینا»، «اوباما» را تحسین می‌کند ولی فکر می‌کند اگر خودش به جای او بود به مراتب متفاوت‌تر عمل می‌کرد. 

دوست آنجلیناگفت: شرط می‌بندم که او طی 20 سال آتی، به اولین رییس جمهور زن آمریکا تبدیل می‌شود، زمانی که جولی ذهنش به سمتی متمرکز می‌شود، تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا آنرا انجام دهد. 

«آنجلینا جولی» 34 ساله که هم‌اکنون مادر شش کودک است. 

«آنجلینا جولی»، اخیرا در فیلم «بچه اشتباهی» ایفای نقش کرده است. وی از جمله بازیگرانی است که بخش اعظمی از وقت خود را صرف امور انسان دوستانه و مربوط به سازمان ملل کرده است.

  

«آنجلینا جولی» در مصاحبه‌های اخیر خود اظهار داشته که دیگر از هالیوود خسته شده و فکر می‌کند با ورود به عرصه سیاست بتواند مفیدتر واقع شود.

منبع: شیک وب دات کام  ShikWeb.Com 


:: برچسب‌ها: آنجلینا جولی, ریاست جمهورری, news - خبر