متن دلخواه شما
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
سقوط هواپیما و ...
نوشته شده در پنجشنبه ٢٥ تیر ۱۳۸۸
ساعت : ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ
نویسنده : معین محمدی
نظرات

    عصر ایران - ظهر امروز (دیروز)یک فروند هواپیمای مسافربری مسیر تهران-ایروان در زمین های کشاورزی اطراف قزوین (محدود جاده تاکستان) سقوط کرد که بر اثر این حادثه تمام 168 نفر سرنشین آن کشته شدند.
 
بر اساس این گزارش این هواپیما که متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین بود ، دقایقی بعد از پرواز دچار مشکل شد که به همین دلیل دور زده و در تلاش بوده به دلیل نقص فنی در نقطه‌ای مناسب یا یکی از فرودگاه‌های نزدیک به زمین بنشیند.

  اما متأسفانه تلاش خلبان ناکام ماند و16 دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه ،هواپیما در هوا آتش گرفت و تکه تکه شد به طوری که قطعات مختلف این هواپیما به صورت قطعه‌های کوچک در شعاعی به مساحت بیش از یک کیلومتر مربع دیده می‌شود.
 
 شدت انفجار و آتش سوزی به حدی بوده است که نیروهای امدادی اعلام کرده اند به دلیل سوختگی شدید پیکر کشته شدگان هیچگونه کمکی از دست شان برنمی آید و تنها در صدد جمع آوری و انتقال پیکرهای قربانیان حادثه به سردخانه هستند.

 هر چند اسامی قربانیان اعلام نشده است اما اعضای تیم ملی نوجوانان جودو ایران نیز که برای برپایی اردوی راهی ارمنستان بودند نیز مسافر این پرواز بودند که کشته شدند که عبارتند از: وحید ابراهیمی ، ایمان زینی وند، حسین بناء، سعید رسولی ، مصطفی صباغی ، یحیی باقرپور ، مصیب عزیز الهی  و علیرضا لشکری ، علی بهرامی (سرمربی) و علی محدث (مربی).

این هواپیما از نوع توپولوف و با شماره پرواز 7908 بوده است.

تصاویر در ادامه مطلب>>>>>


 

 

 

 


:: برچسب‌ها: news - خبر, تهران-ایروان, تاکستان