دانلود Murdered: Soul Suspect - بازی مقتول: کاراگاه مرده

دانلود Murdered: Soul Suspect - بازی مقتول: کاراگاه مرده

سخت ترین معمای جنایی که بتوان آن را حل کرد، معمای جنایی قتل خودتان است! Soul Suspect یک بازیهیجانی ماوراء الطبیعه است که در آن بازیکنان با پرونده ای جنایی رو به رو می شوند که به احتمال زیاد سخت ترین پرونده جنایی است که در عمرشان تجربه کرده اند، البته نه در طول عمرشان زیرا جانشان را دقیقا قبل از همین پرونده از دست داده اند!

زمانی که رنن اکانر که یک کاراگاه با گذشته ای پر تحول است درگیر یک سرقت پر خشونت می شود، جانش را توسط یک قاتل بی رحم و بسیار خشن از دست می دهد. پس از این که دوباره بعد از مرگش به هوش می آید، از این واقعه شگفت زده می شود و تنها فرصتی که برای فرار از برزخ تاریکی دارد، این است که راز قتلش را فاش کند، با در کنار هم قرار دادن سر نخ ها، قاتل را بیابد و او را به سزای اعمالش برساند و عدالت را اجرا نماید. برای این کار او باید از شم کاراگاهی که پیش از مرگش داشت و از توانایی های ماوراء الطبیعه جدید که  پس از مرگش به او اعطا شده است بهره ببرد.

Murdered: Soul Suspect is a supernatural detective thriller which challenges players to solve possibly the hardest case of all… their own murder. 
When Ronan O’Connor, a detective with a chequered past, gets caught up in a violent burglary, his life is brought to an untimely end by a brutal and relentless killer.

Shocked to find himself in the afterlife, his only escape from the limbo world of ‘Dusk’ is to uncover the truth behind his killer, track him down and bring him to justice using his detective instinct and new-found supernatural abilities.

 

سیستم مورد نیاز

OS: Windows Vista 64bit with Platform Update for Windows Vista / Windows 7 64bit / Windows 8 64bit
Processor: High-Performance Dual Core CPU or Quad Core CPU 
Memory: 2 GB RAM 
Graphics: AMD Radeon™ HD 3870 512MB RAM / Nvidia GeForce 8800GT 
DirectX: Version 10 
Hard Drive: 12 GB available space

 

راهنمای نصب

1- با اجرا کردن فایل Setup و یا Install بازی را نصب نمایید.

توجه: اگر فایل
 Setup بر روی سیستم شما فعال نیست و در هنگام اجرا با پیامی مبنی بر طولانی بودن آدرس مواجه می شوید، پوشه اکسترکت شده را Rename نموده و نام آن را با کمترین کاراکتر مثلا یک حرف انگلیسی تغییر دهید.

2- محتویات پوشه کرک را کپی کنید. سپس وارد محل نصب بازی بر روی سیستم خود شوید و پس از آن وارد پوشه Binaries و سپس وارد پوشه Win64 شوید. حال محتویاتی را که قبلا کپی کرده بودید در این مکان Paste کنید و آن ها را با دستور Replace جایگزین فایل های موجود نمایید.

 

 نسخه کرک شده Prophet‏ - 8200 مگابایت

دانلود دانلود - بخش اول
دانلود دانلود - بخش دوم
دانلود دانلود - بخش سوم
دانلود دانلود - بخش چهارم
دانلود دانلود - بخش پنجم
دانلود دانلود - بخش ششم
دانلود دانلود - بخش هفتم
دانلود دانلود - بخش هشتم
دانلود دانلود - بخش نهم
دانلود دانلود - بخش دهم
دانلود دانلود - بخش یازدهم
دانلود دانلود - بخش دوازدهم
دانلود دانلود - بخش سیزدهم
دانلود دانلود - بخش چهاردهم
دانلود دانلود - بخش پانزدهم
دانلود دانلود - بخش شانزدهم
دانلود دانلود - بخش هفدهم


اطلاعات کرک نسخه Prophet - 1 مگابایت
دانلود دانلود


 

/ 0 نظر / 42 بازدید