دانلود Dark Raid - بازی هجوم بیگانگان

دانلود Dark Raid - بازی هجوم بیگانگان

شما باید دنیا را از خطر هجوم بیگانگان فضایی نجات دهید. Dark Raid یک بازی اکشن و تیراندازی اول شخص (FPS) است که توسط شرکت مستقل Vector Games طراحی شده است. در این بازی سبک بازی های قدیمی و خوب ژانر FPS با گرافیک و سبک بازی نسل جدید ادغام شده است. همچنین در این بازی داستان بازی هم به روشی جدید روایت می شود.

سفینه ای تحقیقاتی به نام S.W.A.N که شما هم از اعضای آن هستید مثل همیشه در راه سفر خود برای کشفیات بیشتر در اعماق فضا است. داستان از آن جا آغاز می شود که اعضای سفینه یک پیام نامشخص دریافت می کنند که فرستنده آن هم نامشخص است. ناگهان سفینه در معرض هجوم بیگانگان قرار می گیرد و شما تنها کسی هستید که می توانید جلوی این تجاوز را بگیرید و نسل بشر را از خطر انقراض رهایی بخشید.

A research ship named S.W.A.N, receives an unknown signal from an unknown source while cruising throughout the deep space. The ship gets attacked and invaded all of a sudden. You're the only one who can stop this invasion and save the human kind from total extinction. Brace yourselves to fight with sinister enemies and save the world!

سیستم مورد نیاز

OS: Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 
Processor: 2.0+ GHz Processor 
Memory: 2 GB RAM 
Graphics: SM3-Compatible Video Card 
DirectX: Version 9.0c 
Hard Drive: 4 GB available space

 

راهنمای نصب

1- پس از اجرا کردن فایل Setup و یا Install و نصب کامل بازی، محتویات پوشه Crack را در محل نصب بازی بر روی سیستم خود، کپی نمایید و در صورت مواجه شدن با پیغام Replace گزینه Yes را انتخاب نمایید.

توجه: اگر فایل
 Setup بر روی سیستم شما فعال نیست و در هنگام اجرا با پیامی مبنی بر طولانی بودن آدرس مواجه می شوید، پوشه اکسترکت شده را Rename نموده و نام آن را با کمترین کاراکتر مثلا یک حرف انگلیسی تغییر دهید.

توجه: هنگامی که برای اولین بار بازی را اجرا می کنید، بازی اجرا نمی شود و بازی سخت افزار سیستم شما را بررسی می کند. پس از این که فرآیند بررسی سخت افزار سیستم شما به پایان رسید، تصویر نمایان شده بسته می شود. در اجراهای آتی دیگر فرایند بررسی سخت افزار انجام نمی شود و بازی اجرا می شود.

توجه: بازی را با فایروال خود بلاک نمایید تا از متصل شدن بازی به اینترنت جلوگیری کنید.

 

 نسخه کرک شده Codex‏ - 2950 مگابایت

دانلود دانلود - بخش اول
دانلود دانلود - بخش دوم
دانلود دانلود - بخش سوم
دانلود دانلود - بخش چهارم
دانلود دانلود - بخش پنجم
دانلود دانلود - بخش ششم
دانلود دانلود - بخش هفتم


اطلاعات کرک نسخه Codex - 1.5 مگابایت
کرک دانلود

 

 

/ 0 نظر / 21 بازدید