مواد لازم برای یک مصاحبه ی تلویزیونی!

افسران - مواد لازم برای یک مصاحبه ی تلویزیونی!

 

مواد لازم برای یک مصاحبهٔ تلویزیونی!

یک بافنده قَدَر، سه مجری پاچه‌خوار، ترجیحا یک زن، یک مرد و وسطی هم که خوب وسطی است دیگه! مجری‌ها باید قادر به تکان دادن دائمی سر، گونه‌ها، ابرو‌ها، چشم و چال و گردن، من باب تایید همهٔ بافته‌های سوژه باشند! ناز و عشوه‌های مجری کاتالیزور خوبی برای افزایش توان بافندگی و رنگ زنی آن هم از نوع سیاهش است!

عدم رعایت اصل «عدم اجتماع نقیضین» در مذاکرات

همه شواهد حاکی از آن است که متن معاهده بر اساس منطق ارسطویی تدوین نشده و یکی از بدیهی‌ترین مبانی این منطق، یعنی «اصل عدم اجتماع نقیضین» در ساختار کلی توافق رعایت نگشته است! زیرا امضا کنندگان معاهده حرفی می‌زنند که منافی متن معاهده است؛ در عین حال، هم سخن امضا کنندکان صحیح است هم متن معاهده! احیانا فقط در فضای کوانتومی یا سرعت‌های نزدیک به سرعت نور با عدم اعتبار قواعد بدیهی منطقی، متن معاهده نافذ باشد!

تبیین مفهوم بُرد- بُرد!

اگر یک تیم فوتبال ، گُل خوردن و تیم دیگر گُل زدن را برای خویش امتیاز تلقی کند ، می توان شرایطی را متصور بود که هر دو تیم برنده باشند! به عبارت دقیق تر، وقتی تیمی که هدفش گل زدن است ، ده گل به تیم حریف بزند، لاجرم تیم مقابل که هدفش گل خوردن است ، ده گل از تیم مذکور خواهد خورد و این یعنی هر دو تیم به هدفشان رسیده اند!

نتیجه این گونه رقابت ها اصطلاحا بُرد-بُرد نامیده می شود!

در پایان برای شادی روح سرداران دیپلماسی که با ترکمنچای، «اصل ایران» را حفظ کردند و بازی برد -برد را اختراع، همگی بگید صلوات!

/ 1 نظر / 18 بازدید

سلااااااام......... دوست گلم .......اومدم اینجا تا دعوتت کنم که به وبلاگم تشریف بیاری[لبخند] راستی وقتی اومدی . یادت نره هاااااا کد لوگوی وبلاگه منو هم یه لطفی کن و دانلودش کن و تو وبت قرار بده[قلب]و تو کامنتیتت اطلاع بده که لوگومو قرار دادی......... اینم ادرسه وبلاگمه منتظرتم دیر نکنیا[لبخند][لبخند][گل] http://behtarinkhanande.persianblog.ir/post/2